مشاوره و سفارش

گردو

گردو فواید فراوانی برای سلامتی دارد و به خاطر وجود امگا ۳ فراوان در آن و شباهتش به مغز آن را به نام غذای مغز می شناسند.در روایات اسلامی از گردو به عنوان غذای مکمل و رفع کننده زیانهای احتمالی برخی مواد غذایی یاد شده است.

فواید گردو

گردو خون ساز و تصفیه کننده خون، درمان کننده بیماری های ریوی ومسکن دل پیچه است مربای گردو، ملین بوده و آپاندیس را تقویت می کند، خوردن آن از تشکیل سنگ کلیه و سنگ کیسه صفرا جلوگیری کرده و خوردن آن با انجیر و موز مقوی حواس و مغز است . چون گردو دارای مس می باشد بنابراین به جذب آهن در بدن کمک می کند گردو از بروز حمله قلبی جلوگیری می‌کند.

گردو دوستدار قلب

خوردن گردو بعد از غذا ممکن است باعث کاهش آسیب هایی شود که غذاهای چرب به سرخرگ ها وارد می کنند.گردو غنی از ترکیباتی است که تا حدودی از سفت شدن سرخرگ ها جلوگیری و به حفظ انعطاف پذیری آنها کمک می نماید .
گردو حاوی آرژینین، یک آمینو اسید است که بدن از آن برای تولید اکسید نیتریک استفاده می کند. وجود این ماده برا ی حفظ خاصیت انعطاف پذیری قلب لازم است .

لیست کامل قیمت محصولات

فرم مشاوره و سفارش

تلگرام

gerdooirani@

اینستاگرام

gerdoo.irani@

ایمیل

gerdooirani.ir@gmail.com

درباره ما :

مجموعه گردو ایران جهت حمایت از کالای ایرانی و ارسال محصول با کیفیت ایرانی برای مشتریان خود شروع بکار نمود.
با توجه به اینکه بهترین گردوی ایران متعلق به تویسرکان می باشد بر آن شدیم محصول بومی خود را در بستر اینترنت به مشتریان عزیز ارائه کنیم.

مدیر مجموعه گردو ایران

امیر جوادی

Call Now Button